רוקט פוקט

למי שרוצה לעלות על טיל וליהנות מכל רגע עליו!

בא להרגיש מה לשבת על טיל? בא לך שיהיה לך נוח להשתמש במשהו שעושה לך טוב? את רוצה להרגיש רגועה ומשוחררת ולא משנה מתי? רוקט פוקט זה הפתרון שלך! זה הדבר הקטן והמיוחד שהולך לשנות לך את כל החיים מהרגע שאת מחדירה אותו לנרתיק שלך, לא תאמיני איך היית מצליחה להסתדר עד היום בלי הדבר המיוחד הזה.

רוקט פוקט – מה זה ומתי הוא הגיע אלינו

ההתרגשות התקשורתית בהשראת הופעתו של הרוקט פוקט בפרק בסוף שנות התשעים של סקס והעיר הגדולה, אפשר היה לחשוב שהמכשיר רק הומצא באותו הפרק. כל חוסר הבנה עומד להיות מתוקן בדיוק עכשיו ולספר את הסיפור האמיתי על תחילת הוויברטור ועל האח הקטן שלו שהוא רוקט פוקט.

הוויברטור הומצא, למעשה, על ידי רופאים ויקטוריאניים מכובדים, שהתעייפו להביא מטופלות לאורגזמה באמצעות האצבעות בלבד, ולכן חלמו על מכשיר שיעשה עבורם את העבודה. המצאתם נחשבה כמכשיר רפואי בעל מוניטין – לא פחות מסטטוסקופ – אך הפכה לפופולרית מאוד בקרב נשים עדינות ויקטוריאניות ואדוארדיאניות, שהחלו עד מהרה לרכוש לעצמן ויברטורים. לרבה מאוד נשים באותה תקופה לא היה מה להתבייש – בניגוד, כנראה, אפשר להניח שהיום יש לא מעט כאלו שאולי מתביישות בעצם השימוש בויברטור.

בבריטניה של המאה ה -19, המצב המכונה היסטריה – שהוויברטור הומצא לטפל בו – לא היה מקור למבוכה כלל. התסמינים של היסטריה כללו חרדה כרונית, עצבנות וכבדות בטן, והסברים רפואיים מוקדמים נטו להאשים תקלה כזו או אחרת ברחם. אך למעשה נשים אלה סבלו מתסכול מיני פשוט – ובאמצע המאה ה -19 הבעיה הגיעה למימדים מגיפיים, אמרו לפגוע עד 75% מאוכלוסיית הנשים. אולם מאחר שעצם הרעיון של עוררות מינית נשית הועלה בתקופה הוויקטוריאנית, המצב סווג כבלתי מיני. לפיכך, גם תרופתה תיחשב כרפואית ולא מינית. אז רגע אחד לפני שאת מוותרת על הוויברטור תביני שהוא יכול לעזור ולא רק לענג אותך אלא גם למנוע מחלות.

התרופה היחידה היעילה בעקביות הייתה טיפול שנהוג על ידי רופאים במשך מאות שנים, המורכב מ"עיסוי אגן " – המבוצע באופן ידני, עד שהמטופלת הגיעה ל"פרוקסיזם היסטרי", ולאחר מכן הופיעה כשהיא רגועה ונינוחה פלאים. עיסוי האגן היה מרכיב מרווח ביותר של שיטות רפואיות רבות בלונדון של המאה ה -19.. אין כל עדות לכך שרופא כלשהו נהנה מהספקתו; להיפך, על פי כתבי עת רפואיים, רובם התלוננו כי זה מייגע, גוזל זמן ומעייף פיזית. מכיוון שזהו עידן ההמצאה הוויקטוריאני, הפתרון היה ברור: תכנן מכשיר לחיסכון בעבודה שיבצע את העבודה מהר יותר.

היו ניסויים באמצע המאה ה -19 עם ויברטור מתפתל, אך הוא הוכיח שהוא חסר כוח, עם נטייה מצערת לעצור לפני סיום העבודה. בשנות ה -60 של המאה ה -60 הופיעה לראשונה במצאה צרפתית, ויברטור שירה סילון מים לעבר הדגדגן ונטען כי הוא גורמת לפארוקסיזם תוך ארבע דקות; ובאמצע שנות ה -70 של המאה ה -18 הומצא "מניפולטור" המונע באדים, המורכב משולחן עם אזור חתוך לאגן המטופל, שאליו הוחל אז כדור רוטט. אבל שתי המכונות היו מסובכות ומסורבלות, ועד מהרה הן הוחלפו על ידי הוויברטור האלקטרומכני הראשון בעולם אי פעם, כולל ויברטודות ניתנות להסרה. פטנט בתחילת שנות ה -80 של המאה ה -20 על ידי רופא לונדוני, ד"ר ג'יי מורטימר גרנוויל, הוא הקדים את המצאת הברזל החשמלי ושואב האבק בעשור. בתחילה, כשהוא מופעל על ידי גנרטור בגודל של מקרר, המכשיר הותקן רק בניתוחי רופאים והופעל על ידי רופאים. אך עד מהרה הביאה מהפכת החשמל הביתי לגרסאות צרכניות קטנות וניידות יותר הדומות למייבשי שיער, ועד תחילת המאה נמכרו יותר מ -50 סוגים של ויברטורים ושל רוקט פוקט.

שנים של המצאות ושנים של הנאה

המהפך המיוחד שהגיע בתור משהו רפואי התגלה בתור מחולל פלאים ומאז ועד היום רוקט פוקט הוא אחד המוצרים המבוקשים ביותר על ידי מאות נשים שרוצות ליהנות מרגעים של נחת, להחדיר את הרוקט לתוך הנרתיק שלהן, לכוון את השלט ופשוט תוך כדי עבודה קבועה ומשימות יומיומיות לקבל תחושות של אורגזמה של נגמרות, אורגזמות כאלו שאם את לא רגילה אליהן את עלולה לגנוח ולא לשלוט בעצמך! חשוב מאוד לוודא שאת יכולה לשלוט בעצמך ולא לגנוח מסביב לכולם בגלל שהפעלת את הרוקט פוקט שלך.

לסיכום

גברים היו נחושים במשך אלפי שנים להכחיש את האמת הברורה ביותר בדרישות המיניות של נשים. ההסברים להכחשה קולקטיבית זו נעים בין פחד עמוק למיניות הנשית ועד עצלות. כך או כך, שנשים שאינן מגיעות לאורגזמה באמצעות חדירה לבדן הן חולות, עצבניות ולא רעננות.  שימוש במכשיר קטן ופשוט ובמחיר שכל אחת יכולה להרשות לעצמה יכול לעשות שינוי מאוד גדול, אז למה את מחכה? בואי לא רק לגמור! בואי לשנות אל כל החיים שלך! כי רוקט פוקט זה לא רק מיני, זה גם בריאותו וכל מה שקראת עכשיו הסביר לך את החשיבות של זה.